Lot 206
Karel Černý (1910 - 1960) (napodobitel) MILENCI

1943
Olej, plátno
70 x 86 cm (v x š)
Signováno: Vlevo dole "K Černý Š 43"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
49 000 CZK
   |   1 960 EUR

Malba od následovníka či napodobitele Karla Černého s motivem milenců. Malba přebírá jeho umělecké zkratky a pevně konturovanou krajinu, která je pro jeho tvorbu typická.