Lot 286
PÁROVÍ SVĚTLONOŠI

19. století
litina
175 x 43 x 65 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
50 000 CZK
   |   2 000 EUR

Monumentální pár litinových interiérových či exteriérových světlonošů stojících na imitovaném kameni a držících lampy. Elektrifikováno, restaurováno.