Lot 139
Stanislav Hudeček (1872 - 1947) VESNICKÉ DOMKY

1. polovina 20. století
Olej, karton
63 x 86 cm (v x š)
Vpravo dole "St Hudeček"

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Stanislav Hudeček se narodil ve vesnici Gdów v Polsku a pozdeji se usadil v Praze a Novém Bydžově. Přispíval jako ilustrátor do Humoristických listů a maloval venkovskou přírodu a roubené domy.