Lot 144
Eduard Milén (1891 - 1976) ZÁTIŠÍ

1. polovina 20. století
Akvarel, papír
49,5 x 38,5 cm (v x š)
Vpravo dole "E. Milén"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
1 500 CZK
   |   60 EUR

Zátiší s květinami od Eduarda Miléna, českého malíře, grafika, ilustrátora a designéra.