Lot 145
Neznámý Autor RYBNÍK VE VEČERNÍM SVĚTLE

20. století
Olej, překližka
30 x 51 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Přejít k aukci

Krajina v teplých večerních tónech s vegetací na břehu vybudovanou velmi plastickými pastózními tahy štětce.