ITALSKÉ BAROKNÍ ZRCADLO

18. století
187 x 120 cm (v x š)

Dostupnost
K prodeji   |
160 000 CZK
Máte o dílo zájem? Rezervovat

Zrcadlo s fazetovanými okraji, v bohatě řezbovaném rámu, v nástavci se zrcadlovým fazetovaným medailonem, pochází z Neapole a je provedeno v benátském barokním slohu. Zlacené řezbované motivy okřídlených draků, sirén, volutových listů a rozvilin zdobí rám zrcadla symetricky po jeho obvodu. Zlacené dřevo, sklo.