Lot 209
Alexandr Vladimír Hrska (1890 - 1954) ZÁTIŠÍ S OVOCEM A VĚJÍŘEM

90 x 74,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Dosažená cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Olej na plátně, signováno vlevo dole Hrska 23