Lot 286
Václav Špála (1885 - 1946) KOUPÁNÍ

43 x 34 cm (v x š)

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR
Dosažená cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR
Linoryt kolorovaný akvarelem na papíře. Signováno a datováno vpravo dole V. ŠPÁLA 20. Dílo pochází ze sbírky člena Čapkových pátečníků, Josefa Palivce. Na zadní straně přípis se jménem Jos. Palivec.