Lot 285
Václav Špála (1885 - 1946) LÉTO

19,5 x 22 cm (v x š)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Dosažená cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Kolorovaná litografie, signováno a datováno tužkou vpravo dole.