Lot 284
Václav Špála (1885 - 1946) KRAJINA S TOPOLY U OTAVY

45 x 31 cm (v x š)

Vyvolávací cena
95 000 CZK
   |   3 800 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK
   |   5 600 EUR
Tempera na papíře. Signováno a datováno vpravo dole.