Lot 51
STOLNÍ BAROKNÍ HODINY

47 x 30 x 18 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
180 000 CZK
   |   7 200 EUR
Barokní stolní hodiny se zvonkohrou, půlovým bitím. Celkem 5 zvonků. Zlacený a stříbřený mosazný plech, černěné hruškové dřevo. Značeno zezadu hodinář MATHEUS SEIZ, VIENN.