Lot 60
JOHANN MICHAEL ROTTMAYER (1654 - 1730) ALEGORIE POMÍJIVOSTI

140 x 110 cm (v x š)

Vyvolávací cena
900 000 CZK
   |   36 000 EUR
Dosažená cena
1 200 000 CZK
   |   48 000 EUR
Významný rakouský barokní malíř, poučený italskou barokní malbou, působil také výrazně na území Čech a Moravy. Nabízené dílo je typickou ukázkou autorova rukopisu, dynamické kompozice a živé expresívní barevnosti. Olej na plátně. Restaurováno.