Lot 83
Josef Lada (1887 - 1957) NÁVRH PLAKÁTU A PLAKÁT

Vyvolávací cena
100 000 CZK
   |   4 000 EUR
Dosažená cena
110 000 CZK
   |   4 400 EUR
Konvolut návrhu plakátu a tisku na výkup králičích kožek, který je navíc opatřen autorovým osobním věnováním "milému starodávnému příteli P. Křičkovi" a datací 9. září 1947 a podpisem. Získano z pražské soukromé sbírky. Návrh: akvarel, kvaš na kartonu, signováno a datováno vlevo nahoře, 46 x 32 cm; Plakát: tisk na papíře, 42 x 29 cm