Lot 07
Thomas Driendl DAS MENSCHENGESCHLECHT UND THIERWELT

1850 - 1855
28 x 22 x 3,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR
Dosažená cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR

Dobová polokožená zlacením zdobená vazba s černým zlaceným hřbetním štítkem s titulem. Červená ořízka. Výborný, čistý exemplář. Celkem se 132 ručně kolorovanými litografickými tabulemi na silnějším papíře a 5 ručně kolorovanými velmi dekorativními litografickými titulními listy v textové části. Tabule zařazeny na konci bloku textových částí takto: Člověk a zvířata 40, Ptáci 22, Obojživelníci 12, Ryby 9 nečíslovaných tabulí. Brouci a motýli 16, Rostlinstvo 33 číslovaných tabulí. Das Menschengeschlecht und Thierwelt. In Bildern mit erläuterndem und belehrendem Texte für Schule und Haus. 1 list, 54 stran. Naturgeschichte der Vögel. In Bildern... 24 s. Naturgeschichte der Amphibien und Fische. In Bildern... 8 s., 6 s. Naturgeschichte der Kaefer und Schmetterlinge. In Bildern... 36 s. Naturgeschichte der Pflanzen. In Bildern... 19 s. Mnichov, vlastním nákladem autora, nedatováno. Několik listů v závěru s menší skvrnou od vlhkosti, patrnou hlavně z rubové nepotištěné strany.

ROSEUM MEMORIALE DIVINORUM ELOQUIORUM

Lot 1 Petrus von Rosenheim ROSEUM MEMORIALE DIVINORUM ELOQUIORUM

Vyvolávací cena
48 000 CZK | 1 920 EUR
Dosažená cena
1 000 CZK | 40 EUR

Vyvolávací cena
90 000 CZK | 3 600 EUR
The British Herbal : An History of Plants and Trees, Natives in Britain, Cultivated for Use, or Raised for Beauty.

Vyvolávací cena
24 000 CZK | 960 EUR
Dosažená cena
24 000 CZK | 960 EUR
Le Cabinet des plus beaux Portraits De plusieurs Princes et Princesses, Hommes Illustres, Fameux Peintres et autres

Vyvolávací cena
160 000 CZK | 6 400 EUR
Dosažená cena
240 000 CZK | 9 600 EUR
Voyage pittoresque a Napels et en Sicile

Lot 5 Jean Claude Richard de Saint Non Voyage pittoresque a Napels et en Sicile

Vyvolávací cena
140 000 CZK | 5 600 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK | 5 600 EUR
Vivarium Naturae or the Naturalist's Miscellany. Vol. I.-III

Vyvolávací cena
35 000 CZK | 1 400 EUR
Dosažená cena
38 000 CZK | 1 520 EUR
DAS MENSCHENGESCHLECHT UND THIERWELT

Lot 7 Thomas Driendl DAS MENSCHENGESCHLECHT UND THIERWELT

Vyvolávací cena
28 000 CZK | 1 120 EUR
Dosažená cena
28 000 CZK | 1 120 EUR
KRISTUS NA KŘÍŽI SE TŘEMI ANDĚLY

Lot 8 Albrecht Dürer KRISTUS NA KŘÍŽI SE TŘEMI ANDĚLY

Vyvolávací cena
8 000 CZK | 320 EUR
Dosažená cena
27 000 CZK | 1 080 EUR
TŘI LISTY Z CYKLU DVANÁCTI VYOBRAZENÍ VELKÉ PAŠIJE

Lot 9 Albrecht Dürer TŘI LISTY Z CYKLU DVANÁCTI VYOBRAZENÍ VELKÉ PAŠIJE

Vyvolávací cena
28 000 CZK | 1 120 EUR
Dosažená cena
31 000 CZK | 1 240 EUR
SKUPINA SEDMI KONÍ

Lot 10 Hans Baldung Grien SKUPINA SEDMI KONÍ

Vyvolávací cena
12 000 CZK | 480 EUR
Dosažená cena
27 000 CZK | 1 080 EUR
SPÍCÍ ČELEDÍN A ČARODĚJNICE

Lot 11 Hans Baldung Grien SPÍCÍ ČELEDÍN A ČARODĚJNICE

Vyvolávací cena
12 000 CZK | 480 EUR
Dosažená cena
23 000 CZK | 920 EUR
PSÝCHÉ A ERÓS (KUPIDO) S DCEROU HÉDONÉ

Lot 12 GIORGIO GHISI PSÝCHÉ A ERÓS (KUPIDO) S DCEROU HÉDONÉ

Vyvolávací cena
4 000 CZK | 160 EUR
Dosažená cena
8 000 CZK | 320 EUR