Lot 02

1618
20,5 x 14,5 x 4,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR

Jako celek velmi dobře zachovalý exemplář v atraktivní vazbě. Předkládaný exemplář je posledním předbělohorským vydáním zpěvníku. Pro minimální náklad jen výjimečně zastoupený na knižním trhu. Četné dřevořezy v textu (iniciály, notace, vignety, skryté monogramy, ornamenty, emblémy, arabesky, rámce stran), většinou dvousloupcový tisk, živá záhlaví stran. Pergamenová vazba z 18. století se zlaceným hřbetním titulem na červeném štítku, ořízka téže barvy. Drobné restaurátorské dobové opravy několika listů, chybí s. 651–656, rejstřík na konci částečně oříznutý, knižní blok čistý, kompaktní. Tit. list,

5 stran nečísl., 1 list nečísl., 704 čísl. stran. 4 díly v 1 svazku s vlastními dřevořezovými titulními listy, stránkováno průběžně. Lit.: Knihopis 12.872. Daňková, Bratrské tisky,

s. 76 (19). Přiloženo: Daňková, M. Bratrské tisky ivančické a kralické. Praha, 1951. Pův. brož. vazba.

ROSEUM MEMORIALE DIVINORUM ELOQUIORUM

Lot 1 Petrus von Rosenheim ROSEUM MEMORIALE DIVINORUM ELOQUIORUM

Vyvolávací cena
48 000 CZK | 1 920 EUR
Dosažená cena
1 000 CZK | 40 EUR

Vyvolávací cena
90 000 CZK | 3 600 EUR
The British Herbal : An History of Plants and Trees, Natives in Britain, Cultivated for Use, or Raised for Beauty.

Vyvolávací cena
24 000 CZK | 960 EUR
Dosažená cena
24 000 CZK | 960 EUR
Le Cabinet des plus beaux Portraits De plusieurs Princes et Princesses, Hommes Illustres, Fameux Peintres et autres

Vyvolávací cena
160 000 CZK | 6 400 EUR
Dosažená cena
240 000 CZK | 9 600 EUR
Voyage pittoresque a Napels et en Sicile

Lot 5 Jean Claude Richard de Saint Non (1727 - 1791) Voyage pittoresque a Napels et en Sicile

Vyvolávací cena
140 000 CZK | 5 600 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK | 5 600 EUR
Vivarium Naturae or the Naturalist's Miscellany. Vol. I.-III

Vyvolávací cena
35 000 CZK | 1 400 EUR
Dosažená cena
38 000 CZK | 1 520 EUR
DAS MENSCHENGESCHLECHT UND THIERWELT

Lot 7 Thomas Driendl (1849 - 1916) DAS MENSCHENGESCHLECHT UND THIERWELT

Vyvolávací cena
28 000 CZK | 1 120 EUR
Dosažená cena
28 000 CZK | 1 120 EUR
KRISTUS NA KŘÍŽI SE TŘEMI ANDĚLY

Lot 8 Albrecht Dürer (1471 - 1528) KRISTUS NA KŘÍŽI SE TŘEMI ANDĚLY

Vyvolávací cena
8 000 CZK | 320 EUR
Dosažená cena
27 000 CZK | 1 080 EUR
TŘI LISTY Z CYKLU DVANÁCTI VYOBRAZENÍ VELKÉ PAŠIJE

Lot 9 Albrecht Dürer (1471 - 1528) TŘI LISTY Z CYKLU DVANÁCTI VYOBRAZENÍ VELKÉ PAŠIJE

Vyvolávací cena
28 000 CZK | 1 120 EUR
Dosažená cena
31 000 CZK | 1 240 EUR
SKUPINA SEDMI KONÍ

Lot 10 Hans Baldung Grien (1484 - 1545) SKUPINA SEDMI KONÍ

Vyvolávací cena
12 000 CZK | 480 EUR
Dosažená cena
27 000 CZK | 1 080 EUR
SPÍCÍ ČELEDÍN A ČARODĚJNICE

Lot 11 Hans Baldung Grien (1484 - 1545) SPÍCÍ ČELEDÍN A ČARODĚJNICE

Vyvolávací cena
12 000 CZK | 480 EUR
Dosažená cena
23 000 CZK | 920 EUR
PSÝCHÉ A ERÓS (KUPIDO) S DCEROU HÉDONÉ

Lot 12 GIORGIO GHISI (1520 - 1582) PSÝCHÉ A ERÓS (KUPIDO) S DCEROU HÉDONÉ

Vyvolávací cena
4 000 CZK | 160 EUR
Dosažená cena
8 000 CZK | 320 EUR