550 000 CZK
| 22 917 EUR
Lot 136
PRSTEN S VELKÝM DIAMANTEM
30. léta 20. století
zlato, přírodní diamant
4.4 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
900 000 CZK
| 37 500 EUR
| 37 500 EUR
Prsten osazen přírodním diamantem kruhového briliantového brusu, broušen po roce 1929, o hmotnosti 5,16 ct. Punc ČSR užívaný v letech 1929 - 1959 (lev). Velmi kvalitní klenotnická práce. Ryzost 585/1000, punc (lev), celková hmotnost 4,40 g. Diamant rozměry 11,02 - 11,18 x 6,75 mm, vypočtená hmotnost 5,16 ct, barva K, čistota VVS2, brus velmi dobrý VG. Znalecký posudek Dr. Jaroslava Hrouze přiložen.
Lot 40 DÍVKA S RŮŽÍ VE VLASECH
Vyvolávací cena1 200 000 CZK | 50 000 EUR
Lot 91 KUBISTICKÝ PRACOVNÍ STŮL
Vyvolávací cena650 000 CZK | 27 083 EUR
Dosažená cena
900 000 CZK | 37 500 EUR
Lot 136 PRSTEN S VELKÝM DIAMANTEM
Vyvolávací cena550 000 CZK | 22 917 EUR
Dosažená cena
900 000 CZK | 37 500 EUR
Lot 149 TOUR DE FRANCE
Vyvolávací cena1 100 000 CZK | 45 833 EUR
Dosažená cena
2 200 000 CZK | 91 667 EUR
Lot 175 TORZO ŽENY
Dosažená cena
700 000 CZK | 29 167 EUR
Lot 195 ROSTLINY (TLENÍ)
Vyvolávací cena600 000 CZK | 25 000 EUR
Dosažená cena
1 500 000 CZK | 62 500 EUR
Lot 198 TVARY
Vyvolávací cena750 000 CZK | 31 250 EUR
Dosažená cena
2 000 000 CZK | 83 333 EUR
Lot 202 RELIÉF