Lot 102
Franz Bibus (1860 - 1941) KRABICE NA DOUTNÍKY

20. - 30. léta 20. století
Stříbro, slonovina, mahagon
6 x 31,5 x 22 cm (v x š x h)
Značeno uvnitř na víku: FB a punc Ag 800

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   588 EUR
Dosažená cena
19 000 CZK
   |   745 EUR

Obdélná krabice s víkem zdobena celoplošným kladívkovým dekorem, vpředu s úchytem ze slonoviny. Uvnitř dřevěná vložka s přihrádkami.