Lot 22
Monogramista fb KONVOLUT AKTŮ

56,5 x 42 cm (v x š)

Vyvolávací cena
100 000 CZK
   |   3 704 EUR
Dosažená cena
150 000 CZK
   |   5 556 EUR
Konvolut pěti kreseb - čtyř ženských aktů a jednoho aktu jinocha - zobrazuje studie robustních figur. Kresba rudkou a bělobou na okrovém papíře. Značeno stylizovaným monogramem FB a datováno (mimo kresby jinocha) 1753. Uveden maximální rozměr.