Lot 04
MANÝRISTICKÝ SANSOVINO RÁM

2. polovina 16. století
zlacené dřevo, zrcadlo
47 x 38 cm (v x š)

Vyvolávací cena
45 000 CZK
   |   1 875 EUR
Dosažená cena
55 000 CZK
   |   2 292 EUR

Bohatě zdobený vyřezávaný zlacený italský rám z období manýrismu zvaný podle benátského architekta sansovino s prvky počínajícího barokní stylu manifestovaného převážně hrou volut. Ve vrchní části hlava ženy.