Lot 07
PÁROVÉ MANÝRISTICKÉ ŽIDLE

17. století
ořech, bříza
113 x 44 x 40 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR
Dosažená cena
33 000 CZK
   |   1 375 EUR

Dvojice manýristických židlí s bohatou florální řezbou opěradel s prvky volut. Na jedné z židlí intarzie z březového dřeva, odlišné tvarosloví sedáku. Původní zachovalý stav.