Lot 08
RENESANČNÍ TRUHLA

1. polovina 17. století
ořech
45 x 142 x 51 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 042 EUR
Dosažená cena
43 000 CZK
   |   1 792 EUR

Ořechová renesanční truhla s architektonickým motivem arkád. Výborný stav, restaurováno.