Lot 14
FRANCOUZSKÁ KOMODA

2. polovina 19. století
Růžové dřevo, palisandr
89 x 105 x 47 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Francouzská komoda ve stylu Ludvíka XVI. s florálními motivy jak v případě intarzie, tak ve stylu kování. Dobrý stav. Bez mramorové desky.