Lot 123
Božena Vohánková (1881 - 1957) KYTICE RŮŽÍ

1. třetina 20. století
Olej, plátno
65 x 50 cm (v x š)
Vpravo dole "B. Vohánková"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Božena Vohánková patřila k moravským malířkám. Její první díla vznikla v soukromé malířské škole Václava Březiny. Květinová zátiší malovala hlavně po 1. sv. válce.