Lot 155
Neznámý Autor PÁROVÁ LOVECKÁ ZÁTIŠÍ

18. století
Olej, plátno
105 x 82 cm (v x š)
Signováno: Nesignováno

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 000 EUR

Dosažená cena
100 000 CZK
   |   4 000 EUR

Dvojice žánrových lovecko - kuchyňských námětů s motivem ulovených zajíců a ptactva.