Lot 119
Neznámý Autor PORTRÉT MUŽE

18. století
Olej, plátno
56 x 44 cm (v x š)
Signováno: Nesignováno

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Dosažená cena
95 000 CZK
   |   3 800 EUR

Portrét muže představuje zdařilou a poněkud konzervativnější malířskou tvorbu, která následuje potřebu zobrazovat věrně viděný obraz a jeho jednotlivé detaily. Velká pozornost je zde věnována zejména podobě tváře a detailům oděvu.