Lot 126
Vojtěch Sedláček (1892 - 1973) SOUBOR ČTYŘ KRAJIN

60. léta 20. století
Akvarel, tuš, karton
Vpravo a vlevo dole "Vojt. Sedláček"

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Dosažená cena
21 000 CZK
   |   840 EUR

Vojtěch Sedláček byl český ilustrátor, grafik a malíř zejména krajiny východních Čech. Předložené krajiny vyobrazují především venkov a práce na poli. Velikost od 17 x 24 cm do 19,5 x 29 cm.