Lot 68
Karel Langer (1878 - 1947) VESNICKÉ DOMKY

1. polovina 20. století
Olej, karton
49,5 x 66 cm (v x š)
vlevo dole

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
11 000 CZK
   |   440 EUR

Malba krajiny s expresivními rysy vyobrazující roubené domky uprostřed pole zalitého letním sluncem. V popředí u řeky je naznačena figurální stafáž a hospodářská zvířata. Sign. tužkou vlevo dole.