Lot 95
Gustave Serrurier-Bovy (1858 - 1910) VĚŠÁK

1905
mosaz
214 cm (v), Průměr 74 cm

Vyvolávací cena
40 000 CZK
   |   1 667 EUR
Dosažená cena
55 000 CZK
   |   2 292 EUR

Raritní věšák byl navržen v roce 1905 belgickým architektem a návrhářem, Gustavem Serrurier-Bovym, který je považován za jednoho ze zakladatelů belgické secese. Restaurováno, místy drobná poškození.