Lot 48
Jan Zrzavý (1890 - 1977) ALBUM LITOGRAFIÍ JANA ZRZAVÉHO S TEXTEM EMILA KLEINERA

1918
Litografie, papír
310 x 235 mm (v x š)
Signovány vpravo dole: Jan Zrzavý, vlevo dole: název

Vyvolávací cena
250 000 CZK
   |   9 804 EUR
Dosažená cena
410 000 CZK
   |   16 078 EUR

Úvodní studii napsal Emil Kleiner. Nákladem Grafické edice Veraikon Praha 1918. Pořadí listů: 1. Dáma se závojem. List 2 – Milenci chybí. 3. Meditace. 4. Hoře. 5. Bolest. 6. Toiletta.