Lot 17
ODKLÁDACÍ NOVOBAROKNÍ STOLEK

2. polovina 19. století
ořech
79 x 48 x 50 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Odkládací stolek v barokním stylu se čtyřmi ohýbanými nohami držící na kuželkové noze. S jedním šuplíkem. Dobrý stav s drobným poškozením.