Lot 16
RENESANČNÍ STŮL

2. polovina 17. století
masivní ořech
72 x 97 x 64 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
11 000 CZK
   |   440 EUR

Vzácně se vyskytující barokní stůl z masivního ořechu s členitými kuželkovými nohami vzájemně spojené s geometrickou trnoží. Bohatá kresba dřeva na vrchní desce, pod kterou se nachází velký šuplík, k restaurování. Dobrý stav