Lot 149
Neznámý Autor ROMANTICKÁ KRAJINA

18. století
Olej, plátno
85,5 x 118,5 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
23 000 CZK
   |   920 EUR

Romantická krajina pod dramatickým oblačným nebem. V popředí se rýsuje lidská figurální stafáž a zvířata, v pozadí najdeme náznaky městské krajiny.