5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 149
ROMANTICKÁ KRAJINA
18. století
Olej, plátno
85,5 x 118,5 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
23 000 CZK
| 920 EUR
| 920 EUR
Romantická krajina pod dramatickým oblačným nebem. V popředí se rýsuje lidská figurální stafáž a zvířata, v pozadí najdeme náznaky městské krajiny.