Lot 150
František Bohumil Doubek (1865 - 1945) SVĚTICE

1. polovina 20. století
Olej, plátno
65 x 47 cm (v x š)
Vpravo dole "F. B. Doubek"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
6 500 CZK
   |   260 EUR

František Bohumil Doubek byl český malíř a ilustrátor. Roku 1933 přesídlil do Prahy, kde vystavoval svá díla a rovněž vytvořil mnoho ilustrací. Portrétoval T. G. Masaryka.