Lot 18
BAROKNÍ PÁROVÍ PUTTI

1. čtvrtina 18. století
Polychromované a zlacené dřevo
44 cm (v)

Vyvolávací cena
48 000 CZK
   |   2 000 EUR
Dosažená cena
95 000 CZK
   |   3 958 EUR

Velice vzácní barokní pároví cherubíni v mistrné kvalitě z oblasti Slezska v neobvyklé hudební poloze. Zatímco jeden diriguje s notovým záznamem v ruce, druhý hraje na housle. Jednalo se patrně o součást výzdoby varhan. Výborný zachovalý stav.