Lot 29
BAROKNÍ ZRCADLO

1. polovina 18. století
zlacené a polychromované dřevo, zrcadlo
157 x 67 cm (v x š)

Vyvolávací cena
29 000 CZK
   |   1 208 EUR
Dosažená cena
49 000 CZK
   |   2 042 EUR

Netypické barokní zrcadlo s dvojicí hlav putti s inkarnátem vyrůstajících z akantových listů. Na vršku se stylizovanou mušlí s volutami. Výborný stav, původní zrcadlo.