Lot 140
FUNKCIONALISTICKÁ STOJACÍ LAMPA

30. léta 20. století
niklovaná mosaz
172 cm (v)

Vyvolávací cena
14 000 CZK
   |   583 EUR
Dosažená cena
17 000 CZK
   |   708 EUR

Jednoduchý design stojací lampy z období českého funkcionalismu s kruhovou základnou. Restaurováno, elektrifikováno.