Lot 141
FUNKCIONALISTICKÝ LUSTR

30. léta 20. století
chromovaný a niklovaný kov
100 cm (v), Průměr 57 cm

Vyvolávací cena
14 000 CZK
   |   583 EUR
Dosažená cena
24 000 CZK
   |   1 000 EUR

Lustr z období českého funkcionalismu s tvaroslovím formovaného chromovaného talíře s celkem čtyřmi žárovkami pro nepřímé osvětlení. Nově elektrifikováno s možností tlumení světla a restaurováno. S možností variability délky tyče pro vysoký či nízký strop interiéru.