Lot 23
HABÁNSKÝ DŽBÁNEK

1. čtvrtina 18. století
fajáns, glazura, cín
17 cm (v)

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 500 EUR
Dosažená cena
60 000 CZK
   |   2 500 EUR

Malý moravský habánský džbán s kropenatou modrou glazurou s cínovým víkem. Výborný stav bez známek poškození.