Lot 202
Olbram Zoubek (1926 - 2017) KONVOLUT ČTYŘ TISKŮ

1984
papír
37 x 37 cm (v x š)
Signovány každý zvlášť dole

Vyvolávací cena
70 000 CZK
   |   2 917 EUR

Soubor celkem čtyř Zoubkových děl, které vznikly v době vzniku reliéfů v roce 1984, podle kterých jsou raženy. V soupisu díla Jana Kapusty označeny pod číslem v závorce: nahoře vlevo: Prsa ženy, 1984 (567d) nahoře vpravo: Torzo sehnuté k zemi, 1984 (554) dole vlevo: Nachýlené torzo, 1984 (552) dole vpravo: Klín Koré s drapérií, 1984 (569d). Uvedený rozměr je přibližný výřez v paspartě. Rámováno. Konzultováno a pravost určena PhDr. P. Bregantovou.