Lot 184
Miroslav Vystrčil (1924 - 2014) LEŽÍCÍ AKT

60. léta 20. století
vytlačovaný staniol
18 x 44 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   625 EUR

Experimentování s touto technikou je pro tohoto autora v této době charakteristické. Původní adjustace s kobaltově modrou paspartou a olepením v krajích staniolem.