Lot 136
PÁROVÁ KŘESLA ART DECO

20. léta 20. století
ořech, černěná hruška, kůže
97 x 73 x 64 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 500 EUR
Dosažená cena
60 000 CZK
   |   2 500 EUR

Párová křesla z období art deca v kubizujícím tvarosloví stojí na soklu z černěné hrušky. Bohatá kresba ořechového dřeva po celém obvodu křesel čalouněných do kůže. Výborný stav, kompletně restaurováno.