Lot 137
TŘI KONFERENČNÍ STOLKY ART DECO

20. léta 20. století
ořech, buk, opaxit
64 x 62 x 44 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR
Dosažená cena
39 000 CZK
   |   1 625 EUR

Trojice do sebe zasouvacích důmyslných stolků z období art deca s bohatou kresbou ořechové dýhy na ohýbaném bukovém dřevě. Horní deska je z černého opaxitového skla. Restaurováno, s drobnými poškozeními na desce či po stranách stolků.