Lot 07
Franz Hogenberg (1535 - 1590) CÍSAŘSKÝ PALÁC V PRAZE

1596
kolorovaná mědirytina, papír
Ve výřezu 15 x 48,5 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
6 000 CZK
   |   250 EUR
Dosažená cena
8 500 CZK
   |   354 EUR

Rytina s podobou Pražského hradu kolem konce 16. až poloviny 17. století, vydáno v Braun & Hogenberg, Kolín nad Rýnem. Titul veduty: Palatium Imperatorum Pragae quod vulgo Ratzin Appellatur.