Lot 217
Jan Bočan (1937 - 2010) DESIGNOVÝ KONFERENČNÍ STŮL

1969-1972
ořech
40 x 77,5 x 77,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 042 EUR
Dosažená cena
47 000 CZK
   |   1 958 EUR

Elegantní design konferenčního stolu z ohýbaných lamel dýhovaný do ořechu s bohatou kresbou byl součástí vybavení československé ambasády ve Stockholmu, kterou spolu s kolegy navrhl a realizoval Jan Bočan, který kromě architektury řešil i mobiliář této kultivní stavby. Dobrý zachovalý stav.