Lot 22
MINIATURA MADONNY

Kolem poloviny 19. století
Akvarel, kvaš, slonovina, podlepena původním papírem a jemnou světlou kůží
6,4 (průměr slonoviny) cm
Signováno: Sgn. vlevo dole štětcem hnědočernou barvou: G.Scagnetti (pravděpodobně Itálie, Vatikán)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   706 EUR

Rámeček masivní kovový s ornamenty, na zadní straně znak kardinála bez biskupského titulu.