Lot 32
Jean Georges Schlichtig (???? - 1782) (napodobitel) ODKLÁDACÍ KONZOLOVÝ ETAŽÉR VE STYLU LUDVÍKA XVI.

Kolem 1820
palisandr, eben, růžové dřevo, javor, mramor, mosaz
88 x 49 x 25 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   625 EUR
Dosažená cena
15 000 CZK
   |   625 EUR

Francouzský odkládací etažér typu demi-lune z období vlády Ludvíka XVIII. s typickými dekorativními prvky, které známe na dílech věhlasného nábytkáře Ludvíka XVI., Jeana Georgese Schlichtiga, který dostal titul mistra v roce 1765. Nad dvěma trnožemi sloužícími jako odkládací poličky šuplík s intarzií. Mramorová deska. Kompletně restaurováno, výborný stav.