Lot 28
BAROKNÍ ZRCADLO

Konec 17. století
zlacené a černěné dřevo
108 x 90 cm (v x š)

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 217 EUR
Dosažená cena
28 000 CZK
   |   1 217 EUR

Působivé barokní zrcadlo s bravurní řezbou je v kombinaci rámu z černěné hrušky osazené zlacenými barokními ornamenty obsahující voluty, rokaje a prořezávané krajkové motivy umocněné v suprafenstře. Výborný zachovalý stav.