Lot 35
Balthazar Wigand (1771 - 1846) VÍTĚZNÝ OBLOUK V MILÁNĚ

1. polovina 19. století
kvaš, papír
7 x 10,5 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   435 EUR

Balthasar Wigand studoval malířství na vídeňské akademii. Specializoval se na drobnomalbu vedut a historických událostí ze života především soudobé Vídně. Jeho práce byly vysoce ceněny již současníky pro vysokou věcnou a topografickou přesnost spojenou s drobnými formáty Wigandových akvarelů a kvašů.