Lot 17
Neznámý Autor PORTRÉT ŠLECHTICE

19. století
olej, měď
10 x 7,5 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   522 EUR
Dosažená cena
15 000 CZK
   |   652 EUR

Portrét muže v alonžové paruce, zobrazeného v elegantním natočení s hedvábnou vázankou, řádem a plátovou zbrojí. Zasazeno v barokní adjustaci s působivými ornamenty ve formě akantových volut.